možnosti plateb
Doprava ZDARMA

Při objednávce nad 2500,- Kč

doprava ZDARMA

Pro SLOVENSKO platí

při objednávce nad 3500,- Kč

(doručení na pobočku ZÁSIELKOVNY.SK)

ČJ vs AJ

Anglická vs. česká omalovánka

Anglickou nebo českou omalovánku? Originál nebo tuzemské vydání? A není to jedno? Není. Velmi často se originál omalovánky, tedy její anglické (americké, švédské, ale i polské) vydání trošku liší od naší české verze.

Originální omalovánky pro dospělé

Anglická verze nebo chcete-li, originální omalovánka pro dospělé, je obrázkově naprosto totožná s českou omalovánkou. Hlavní rozdíl je v kvalitě zpracování. Odpovídající papír, který odolává akvarelovým pastelkám a často i linerům a fixám, vám umožní ještě kreativnější malování.

Pro omalovánkové fajnšmekry je proto anglická verze jasnou volbou. Investice do originální omalovánky se vám vrátí ve větším rozletu kreativity malování.

Čarovný les nebo Enchanted Forest?

Prohlédněte si názornou ukázku porovnání nejpopulárnějších omalovánek. Čarovný les vs. Enchanted Forest, Tajná zahrada vs. Secret Garden nebo Proměny zvířat vs. Animorphia. Teď už je pouze na vás, v jakém vydání si Johannu Basford nebo Kerby Rosanese pořídíte.

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).