možnosti plateb
Doprava ZDARMA

Při objednávce nad 2500,- Kč

doprava ZDARMA

Pro SLOVENSKO platí

při objednávce nad 3500,- Kč

(doručení na pobočku ZÁSIELKOVNY.SK)

ÚVOD

Antistresové omalovánky pro dospělé

Fenomén dnešní doby … antistresové omalovánky pro dospělé. Relaxace, odpočinek, sebevyjádření, vášeň, uklidnění … Tolik různých emocí skrývajících se v knížkách s předtištěnými obrázky.

Malování plné fantazie a radosti

Ať už jste maminka na mateřské dovolené, žena zavalená každodenním stresem nebo tak trochu osamělá dáma, zasloužíte si chvíle věnované sama sobě. Chvíle odpočinku a relaxace. Zkuste vzít do ruky pastelku, knihu plnou krásných obrázků a pustit se do malování.

Výběr omalovánek pro dospělé je tak bohatý, že si každá žena nalezne svůj styl a obrázky, které rozehrají její fantazii naplno. Mandaly, příroda, rostliny, zvířata, města, lidé, ale i víly, skřítkové nebo geometrické vzory.

Žádná předloha, žádné omezení. Malujete a vybarvujete tak, jak to cítíte. A pak už jen žasnete, jaký barevný svět vlastnoručně stvoříte.

Využijte malování jako domácí arteterapii. Kreativní tvoření vás naplní radostí, uvolní váš stres a povzbudí vaše sebevědomí.

Výtvarné potřeby nejsou pouze pastelky

Pastelky jsou základ. Teprve s relaxačními omalovánkami začínáte? Vyzkoušejte jednotlivé kusy pastelek různých značek. Zamilovala jste se do Polycolor pastelek od Koh-i-Nooru nebo do sytých, akvarelových barev Derwent Inktense? Pořiďte si celou pastelkovou sadu.

Připravili jsme vám stručný návod jak vybírat pastelky. Tak mrkněte a nechte se inspirovat.

Malování je vášeň, které lze snadno podlehnout. V momentě, kdy se začnete kreslení věnovat pravidelně, jen s pastelkami si nevystačíte. Abyste se stala kouzelnicí vlastního, barevného království, máme pro vás přichystanou ucelenou nabídku výtvarných potřeb

Křídy a tuše na zajímavé pozadí, linery a gelová pera pro precizní vybarvení detailů, ořezávátka na pastelky, pauzovací papíry, ale i bloky a skicáky pro vlastní tvorbu. Vše, po čem vaše malířské srdce prahne.

Máte svůj pastelkový nebo omalovánkový sen? Podělte se s námi o něj. Uděláme možné i nemožné, abychom vašeho koníčka podpořili a vytouženou omalovánku nebo pastelky vám sehnali.

Proč Radost pro maminku?

“Radost pro maminku” jsem založila tak trochu ze sobeckých důvodů. Však to milé dámy znáte, musím si nějak zdůvodnit ty krásné věci, které si sama pořídím. A když je budu moci nabídnout i vám a pomoci tak, byť jen třeba jedné mamince k lepšímu dni, splní Radost pro maminku svůj účel.

Této vizi, naplnění vašich srdíček radostí, přizpůsobuji i nabídku eshopu. Napříč celým omalovánkovým světem pro vás hledám ty nejlepší a nejkrásnější omalovánky, které většinou naše česká knihkupectví nenabízejí. A nacházím takové poklady, které si vy, milé dámy, plně zasloužíte.

Sahám po knihách osvědčených autorů, jako jsou Johanna Basford, Kerby Rosanes, Millie Marotta, Daria Song, Hanna Karlzon či Lucie Ernestová. Ale i po omalovánkách autorů zatím neznámých, ovšem s obrázky, nad kterými se tají dech.

Každé své zákaznice si vážím a její nákup je pro mě prioritou. Celá Radost pro maminku je stavěná na principu úcty a laskavosti. Udělám pro vás a vaše hobby vše. Mým mottem je věnovat vám radost a pohodu. Nezaložila jsem tento obchůdek pro účely zbohatnutí nebo snahy vybudovat impérium. Radost pro maminku má být místo, kde se budete cítit vítaná a v pohodlí. A věřím, že se mi toto předsevzetí daří naplňovat.

Radost pro maminku je eshop, který jsem si sama vybudovala, který sama zásobuji, vyhledávám nové produkty, komunikuji s vámi, balím a hlídám vše, co jen se dá. A je to eshop, na který jsem hrdá.

„Radost“ dělá radost mě a za to patří obrovské díky právě vám, moje milé zákaznice. Budu ráda, když se zase vrátíte a necháte vy mě, vás potěšit.

S láskou a radostí vaše Kateřina

Radost pro maminku

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).